دوره های حضوری

دوره های حضوری  مرکز ما، جهت آموزش لهجه های عراقی، خلیجی، شامی و مصری در سه سطح مبتدی،متوسط و پیشرفته بصورت خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود.

این دوره ها مناسب کسانی است که بخواهند در اسرع وقت یاد بگیرند و در فضای شغلی  خود به تعامل و ارتباطات خیلی قوی نیاز دارند.

مدت زمان این دوره بستگی به نوع مدت تعیین شده دارد . هر  کتاب در دو ترم و هر ترم بین یک ماه ونیم  تا دو ماه طول می کشد.

یکی از سئوالات رایج زبان آموزان این است که اگر ما سطح متوسط باشیم ،بهتر است از مبتدی شروع کنیم یا متوسط را ادامه دهیم؟

بر اساس شناختی که از محتوای کتاب ها و سطح زبان آموزان داریم ، بهتر است که از مبتدی شروع کنید زیرا با توجه به اینکه کتاب به دو بخش مقدماتی و پیش متوسط تقسیم می شود، بسیاری از نکات اساسی و کلیدی را از دست نخواهید داد، و در تقویت زبانتان بسیار موثر خواهد بود.

فرم ثبت نام حضوری

"*" indicates required fields

اطلاعات داوطلب:

مشخصات دوره ی مورد نظر:

مشخصات حساب:

توضیحات تکمیلی دوره های حضوری

آیا می‌خواهید به یک تجربه یادگیری زبان عربی فوق‌العاده دست یابید؟ دوره‌های حضوری در وب‌سایت آموزش زبان عربی حجازی تضمینی برای این تجربه منحصر به فرد هستند. این دوره‌ها با هدف ارتقاء مهارات زبانی شما در یک محیط فعال و گسترده برگزار می‌شوند. از جلسات کلاسیک گرفته تا کارگاه‌های تخصصی، تیم متخصص حجازی همراه شماست تا به سطح بالاتری از تسلط بر زبان عربی برسید. همچنین، با دسترسی به کتابخانه زبان و توانایی مشاوره از مربیان مجرب، این دوره‌ها را به یک تجربه یادگیری فوق‌العاده تبدیل کرده‌اند.